Dzień Babci i Dziadka

21.01.2019

Dzień Babci i Dzień Dziadka 

Babcia i Dziadek – jedne z ważniejszych osób w życiu każdego dziecka. Warto zapamiętać, kiedy obchodzony jest dzień Babci i Dziadka, i zaplanować dla nich coś wyjątkowego. Święto to wywodzi się z Ameryki, jednak tam obchodzone jest jednego dnia. Narodowy Dzień Dziadków posiada swój własny hymn oraz rozpoznawalny symbol – niezapominajkę. W Polsce obchody rozłożone są na dwa następujące po sobie dni – 21 stycznia życzenia otrzymują Babcie, a 22 stycznia prezentów mogą spodziewać się Dziadkowie. 

Najlepsze życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to przede wszystkim święto pamięci o starszym pokoleniu. Warto pomyśleć o prezencie, który można wręczyć bliskim osobom. Na pewno dobrym rozwiązaniem będą wszystkie podarunki własnoręcznie przygotowane przez wnuki. Życzenia na dzień Babci i Dziadka często przybierają postać wierszy lub piosenek. Wzbogaci je na pewno słodki upominek. Warto sięgnąć po elegancką bombonierkę w klasycznym stylu. Vobro PrimaVera to przepyszne czekoladowe praliny wypełnione aksamitnymi kremami. Opakowanie z motywem kwiatowym – bukietem czerwonych róż – zachwyci każdą Babcię i Dziadka. Odpowiednio dobrane słodycze sprawią, że święto nabierze wyjątkowego charakteru, a jest również sprawdzonym prezentem na Dzień Babci i Dziadka. 

Niezapomniany prezent od wnuków

Nic tak nie ucieszy seniorów, jak wspólnie spędzony czas. Warto o tym pamiętać i nie poprzestawać na życzeniach złożonych przez telefon. Prezent z okazji ich święta nie musi być duży i drogi – ulubione czekoladowe praliny Vobro w pięknym opakowaniu na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach. Młodsze dzieci mogą przygotować laurki z narysowanymi kwiatami lub portretami ukochanej Babci lub Dziadka i razem z nimi spędzić niezapomniany dzień.