Dzień Kobiet

08.03.2019

Dzień Kobiet – Święto wszystkich Pań 

8 marca już od ponad stu lat obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. W Polsce święto to było popularne zwłaszcza w okresie PRL. Kobiety otrzymywały wtedy kwiaty – głownie goździki oraz drobne upominki. Pomimo upływu lat Dzień Kobiet nie traci swojego znaczenia, dlatego warto pamiętać o życzeniach i podarunkach dla znajomych Pań. 

Prezent na Dzień Kobiet – Co zamiast kwiatów?

Choć kwiaty to sprawdzony prezent, czasem warto sięgnąć po nowe rozwiązania. Firma Vobro w swojej ofercie posiada czekoladki Cherry Roses w długich opakowaniach z motywem róży. Taki słodki upominek jest nie tylko oryginalny, ale także praktyczny – zwłaszcza jeżeli wręczenie go poprzedzi wspólną kolację lub inne wydarzenie. Warto zadbać, żeby ten dzień wyróżniał się na tle innych. Kobiety powinny czuć się zauważone i docenione. Wybierając atrakcję, należy mieć na uwadze przede wszystkim ich upodobania. Wyjście do kina okaże się udane tylko wtedy, jeżeli film trafi w ich gust. Miłośniczki luksusu z pewnością docenią eleganckie praliny Frutti di Mare, których smak na długo zostaje w pamięci. Dla podkreślenia znaczenia obchodzonej okazji można wybrać jedno z pięknych prezentowych opakowań.

Dzień Kobiet w pracy

Również w pracy warto pokazać koleżankom, że pamięta się o ich święcie. Co przygotować na Dzień Kobiet? Życzenia skutecznie wzbogaci półmisek z czekoladowymi cukierkami Vobro, wśród których każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Innym rozwiązaniem jest zakup dużej bombonierki i pozostawienie jej w widocznym miejscu z kartką z miłymi słowami. W ten sposób każda z zatrudnionych Pań będzie mogła poczuć się doceniona i zauważona.