Walentynki

14.02.2019

Walentynki - Święto zakochanych 

Chyba każdy wie, kiedy obchodzone są Walentynki. Święto zakochanych wypada 14 lutego. Dzień ten z roku na rok zyskuje na popularności także w Polsce. Coraz więcej par z tej okazji składa sobie życzenia i wręcza drobne prezenty. Rozpowszechniony jest także zwyczaj wręczania najbliższym kartek z wyrazami sympatii i miłości. 

Słodki smak miłości – niezawodne prezenty na Walentynki

Szukając pomysłu na walentynkową randkę, warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Co najlepiej kupić dziewczynie z okazji święta miłości? Elegancka kolacja, piękny bukiet kwiatów i eleganckie praliny Vobro z pewnością zachwycą każdą kobietę i wzbogacą życzenia na Walentynki. Warto sięgnąć po opakowania z elementami kwiatów oraz te ozdobione sercami – Love & Cherry albo Dolce Rosa wywołają uśmiech na twarzach ukochanych osób. A jaki prezent wybrać dla niego? Czekoladki to także dobry prezent dla panów. W ten prosty sposób można zapewnić mężczyznę o swoich uczuciach oraz oddaniu. Doceniony zostanie także własnoręcznie przygotowany walentynkowy deser. Ciasto lub tort udekorowany czekoladkami nie tylko zaskoczy, ale także na długo zapadnie w pamięć ukochanej osobie. Do dekoracji słodkości można użyć pralin Frutti di Mare – których ekskluzywny charakter podkreślają także kształty nawiązujące do owoców morza. 

Pomysł na Walentynki z przyjaciółmi 

Dzień ten można spędzić także z przyjaciółmi. Wspólne wyjście do kina lub pizza sprawi, że będzie to radosne święto – nawet jeżeli w naszym życiu nie towarzyszy nam żadna druga połówka.