SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

  • Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brodnica, ul. Podgórna 78

    Opis stanowiska:

    • Kontrola jakości surowców, opakowań i wyrobów – na wszystkich etapach procesu produkcyjnego
    • Współuczestnictwo w rozwiązywaniu bieżących, wewnętrznych problemów jakościowych
    • Koordynacja działań korygujących w przypadkach niezgodności
    • Analiza powstałych defektów
    • Udział w tworzeniu dokumentów systemowych na poziomie operacyjnym

    Wymagania:

    • Wykształcenia  wyższe/średnie kierunkowe, preferowane: technologia żywności i żywienia człowieka, biotechnologia,  chemia spożywcza
    • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością (wskazane uprawnienia audytora wewnętrznego)
    • Umiejętność odczytywania i posługiwania się normami oraz przepisami prawnymi
    • Znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych
    • Rzetelność, sumienność i chęci do pracy
    • Zaangażowanie
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Ciekawą i stabilną pracę
    • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym i nowoczesnym środowisku
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    rekrutacja@vobro.pl

    Osoby zainteresowane prosimy o zaakceptowanie w formularzu aplikacyjnym poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez  VOBRO Sp. z o.o. sp. k., ul. Podgórna 78, 87-300 Brodnica (Administrator) w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na podobne stanowisko. Oświadczam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz informacje o przysługujących mi prawach (tj. z art. 13 RODO), które zostały zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym.”