ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

 • Poszukujemy Pracownika na stanowisko:
  ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM
  Miejsce pracy: Brodnica, ul. Podgórna 78

   

  Opis stanowiska:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bardzo dobre warunki pracy, komfortową temperaturę i wysoki standard BHP
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Możliwość zdobcyia doświadczenia w profesjonalnym i nowoczesnym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy

  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
  Złóż ofertę drogą elektroniczną na adres:
   

  rekrutacja@vobro.pl

   

  Osoby zainteresowane prosimy o zaakceptowanie w formularzu aplikacyjnym poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez  VOBRO Sp. z o.o. sp. k., ul. Podgórna 78, 87-300 Brodnica (Administrator) w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na podobne stanowisko. Oświadczam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz informacje o przysługujących mi prawach (tj. z art. 13 RODO), które zostały zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym.”

  Administratorem Państwa danych jest firma VOBRO sp. z o.o. sp.k. (dalej „Vobro”). Z Administratorem można kontaktować się pod adresem: ul. Podgórna 78, 87-300 Brodnica oraz adresem e-mail: iod@vobro.pl.

  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym cele przetwarzania oraz przysługujące Państwu prawa znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

  Jeśli, mimo naszych starań, informacje przekazane Państwu powyżej lub w Polityce Prywatności są dla Państwa niejasne lub niezrozumiałe, prosimy o kontakt z nami na podane powyżej dane teleadresowe.