Delissimo w nowej, prezentowej szacie

21.12.2023

Bestsellerowe praliny Delissimo zyskały nowe, wysmakowane opakowania, które jeszcze intensywniej akcentują prezentowy charakter produktu premium. Wyrafinowane zdobienia, złocenia i elementy uszlachetniające szatę graficzną bombonierki to nie jedyna nowość wyróżniająca opakowania Delissimo. Dzięki dwóm wariantom kolorystycznym, miłośnicy wybornych słodkości mogą teraz jeszcze dokładniej dopasować produkt do okazji i obdarowywanej osoby.

Miedziano-złote oraz czarno-złote pudełeczka przewiązano ponadto elegancką, złotą kokardą, która podkreśla znak rozpoznawczy opakowań Vobro: dbałość o najmniejszy detal i obietnicę jakościowego produktu wewnątrz. Praliny Delissimo skryte w nowych pudełkach to nadal ten sam, wyśmienity produkt – miks słodkich kul o dwóch kompozycjach smakowych: orzecha laskowego w kremie w czekoladowej otoczce i migdała w kremie w otoczce z białej czekolady.

Delissimo w opakowaniach premium powiększyły rodzinę prezentowych propozycji od Vobro i od jakiegoś czasu można je znaleźć na sklepowych półkach.

Zobacz całe portfolio Delissimo