Frutti di Mare

01.04.2022

Główna linia marki to seria bombonierek stanowiących najwspanialsze połączenie deserowej i białej czekolady z delikatnością kremowego wnętrza o smaku orzechowym, mlecznym, kakaowym i karmelowym. Oferta bombonierek dostępna jest w różnych wariantach gramaturowych oraz gabarytowych: od opakowania impulsowego 45g zawierającego 4 pralinki, po duże opakowanie z kokardą o wadze 370g.

  

Druga linia marki bazująca tylko na kształcie konika morskiego dostępna jest w wielu wariantach smakowych. Klasyczne smaki to orzechowy oraz mleczny. Warianty bazujące na miksie nadzień - klasycznym oraz półpłynnym - to smaki: creme brulee, wiśniowo-kakaowy oraz brownie. Koniki morskie Frutti di Mare dostępne są w dwóch wariantach opakowań: małej bombonierce o gramaturze 127-131g oraz małym opakowaniu o gramaturze 94-97g.

  

Dzięki indywidualnym zawijkom dedykowanym każdej pralince, Frutti di Mare w kształcie konika morskiego dostępne jest w sekcjach luzowych słodyczy. Z kolei niewielka porcja słodkości w formie batonika Frutti di Mare to idealny pomysł na zabranie swoich idealnych słodyczy do pracy, szkoły lub w podróż. Frutti di Mare w formie batoników dostępne jest w trzech smakach: orzechowym, mlecznym i peanut butter.

Oryginalne kształty pralin przywołują wspomnienia z wakacji, które dzięki Frutti di Mare mogą trwać cały rok. Udaj się w podróż przez ocean słodkości, kiedy tylko zapragniesz wybornej chwili zapomnienia lub zabierz ze sobą kogoś bliskiego, obdarowując go pralinkami z kolekcji Frutti di Mare.

Praliny owoce morza o smaku kakaowym, mlecznym, karmelowym i orzechowym - czekoladki, o których trudno zapomnieć

Nasza oferta obejmuje opcje, które są doskonałym dopełnieniem momentów spędzanych w pojedynkę lub chwil, dzielonych w gronie bliskich nam ludzi. Czekoladki z nadzieniem karmelowym, mlecznym, orzechowym czy może kakaowym? Możliwości jest tak wiele, że trudno zdecydować się na jedną. Na szczęście z nami nie jest to konieczne. Nasza oferta obejmuje różnorodne smaki. Znaleźć tu można więc klasyczne praliny owoce morza, jak i nieco rzadziej spotykane smaki. Który wybrać? Serdecznie zachęcamy do przetestowania wszystkich rozwiązań.

Praliny muszelki, niezależnie od wybranego przez Państwa smaku, zachwycają misternym wykonaniem. Ich kunsztowny wygląd sprawia, że satysfakcja z jedzenia takich słodkości jest jeszcze większa. Wierzymy, że wysokiej jakości słodycze powinny być dopracowane nie tylko od strony smaku, ale też od strony wizualnej. Jesteśmy dumni, że właśnie takie praliny muszelki możemy zaproponować naszym klientom.

Czekoladki muszelki - kilka wariantów opakowań

Podmioty, które współpracują z Vobro, doceniają to, że owoce morza czekoladki dostępne są w opakowaniach różnej wielkości. Wiemy, że osoby wybierające takie opcje jak czekoladki muszelki mogą przedstawiać różne zapotrzebowania. Zależy nam na tym, by sprostać im wszystkim To dlatego oprócz niewielkiego opakowania w katalogu znajdą Państwo także większe warianty.

Owoce morza czekoladki - jaki smak wybrać?

Chociaż zdecydowana większość osób lubi słodycze, wszyscy różnimy się między sobą preferencjami dotyczącymi smaku. Frutti di Mare w wersji klasycznej to bombonierka muszelki, która od dekad podbija serca amatorów i amatorek słodkości. Wszystko za sprawą delikatnego smaku i urzekającego wypełnienia. W Vobro na takie wrażenia można liczyć także wtedy, gdy wybieramy:

  • czekoladki z nadzieniem kakaowym
  • czekoladki z nadzieniem karmelowym
  • czekoladki z nadzieniem mlecznym
  • czekoladki z nadzieniem orzechowym

Bombonierka muszelki - nasz zespół z przyjemnością doradzi i udzieli dodatkowych informacji.

Zobacz całe portfolio marki Frutti di Mare