Frutti di Mare

01.04.2022

Główna linia marki to seria bombonierek stanowiących najwspanialsze połączenie deserowej i białej czekolady z delikatnością kremowego wnętrza o smaku orzechowym, mlecznym, kakaowym i karmelowym. Oferta bombonierek dostępna jest w różnych wariantach gramaturowych oraz gabarytowych: od opakowania impulsowego 45g zawierającego 4 pralinki, po duże opakowanie z kokardą o wadze 370g.

  

Druga linia marki bazująca tylko na kształcie konika morskiego dostępna jest w wielu wariantach smakowych. Klasyczne smaki to orzechowy oraz mleczny. Warianty bazujące na miksie nadzień - klasycznym oraz półpłynnym - to smaki: creme brulee, wiśniowo-kakaowy oraz brownie. Koniki morskie Frutti di Mare dostępne są w dwóch wariantach opakowań: małej bombonierce o gramaturze 127-131g oraz małym opakowaniu o gramaturze 94-97g.

  

Dzięki indywidualnym zawijkom dedykowanym każdej pralince, Frutti di Mare w kształcie konika morskiego dostępne jest w sekcjach luzowych słodyczy. Z kolei niewielka porcja słodkości w formie batonika Frutti di Mare to idealny pomysł na zabranie swoich idealnych słodyczy do pracy, szkoły lub w podróż. Frutti di Mare w formie batoników dostępne jest w trzech smakach: orzechowym, mlecznym i peanut butter.

Oryginalne kształty pralin przywołują wspomnienia z wakacji, które dzięki Frutti di Mare mogą trwać cały rok. Udaj się w podróż przez ocean słodkości, kiedy tylko zapragniesz wybornej chwili zapomnienia lub zabierz ze sobą kogoś bliskiego, obdarowując go pralinkami z kolekcji Frutti di Mare.

Zobacz całe portfolio marki Frutti di Mare