Jelly DOT in chocolate - galaretki plus czekolada

15.07.2022

Jelly DOT in chocolate to czekoladowe rozszerzenie oferty galaretek w portfolio.

Szata graficzna konceptu stanowi bezpośrednie nawiązanie do grafiki marki Jelly DOT, przy czym w przypadku wariantu „in chocolate” kolorowe koła zamieszczone zostały na tle głębokiego czekoladowego brązu. Ideą projektu jest pokazanie smaku galaretki zamkniętej w czekoladowej otoczce. Intensywność smaku została podkreślona kolorystyką Pantone nawiązującą do klasycznych rozwiązań rodzimego op-artu. Zastosowane kolory kojarzą się klientom z głębią zawartych w produkcie smaków. Widać, że kolorowe koła nieustannie pulsują wizualnie, jak gdyby wysyłając do klienta sygnały o swoim istnieniu. Koło jest jednocześnie bardzo łatwym do zapamiętania symbolem, który szybko odnajdziemy w wielości opakowań na półce sklepowej. W celu podkreślenia wyjątkowej jakości produktu zastosowany został również złoty wariant logotypu Vobro umieszczając go na czekoladowym intensywnym tle. 

    

Podobnie jak w wariancie bez czekolady - receptura galaretki oparta jest na pektynie i pozbawiona jest sztucznych barwników i sztucznych aromatów. Powiększeniu uległ również korpus pojedynczej galaretki. W przypadku wariantu „in chocolate” cząstki owoców zastąpione zostały płynnym nadzieniem zawierającym sok owocowy.

Galaretki występują w trzech uwielbianych przez konsumentów, kultowych smakach - cytrynowym, wiśniowym i pomarańczowym - każdy w otoczce czekolady deserowej. Ponadto jednostkowe opakowania różnych smaków galaretek umożliwiają schowanie produktu do kobiecej torebki lub dziecięcej kieszeni i delektowanie się słodką przekąską w każdej wybranej chwili. Pojedyncze hermetyczne opakowanie każdej galaretki zabezpiecza je przed wysychaniem oraz niekorzystnym wpływem światła. Produkt dostępny jest w ofercie w wariantach torebek 200g, 1kg oraz obecny jest w sekcjach luzowych słodyczy.

Zobacz całe portfolio Jelly DOT in chocolate