Jelly DOT - nowe pektynowe galaretki

01.07.2022

Dotychczasowe galaretki Frutini otrzymały nową nazwę. Produkt można teraz znaleźć na półkach sklepowych pod nazwą Jelly DOT. Nastąpiło również całkowite odświeżenie wizerunku produktu poprzez stworzenie kompletnie nowej szaty graficznej. Nowe, ekskluzywne opakowania kuszą swoim designem opakowań.

Okrągły kształt galaretek stał się inspiracją dla nazwy Jelly DOT. Idea projektu to kolorowe koła zamieszczone na tle perłowej bieli, które przyciągają uwagę konsumenta i pomagają w szybkim odnalezieniu produktu w gąszczu słodkich opakowań.

  

Nowe galaretki kuszą nie tylko wyglądem, ale również smakiem. Jedynym stałym elementem pozostała receptura galaretki bazująca na pektynie. Powiększeniu uległ korpus pojedynczej galaretki, a wnętrze produktu bogate jest w cząstki owoców. Cukrowa otoczka produktu zastąpiona została delikatną błonnikową powłoką. Unikalna receptura pozbawiona jest sztucznych barwników i sztucznych aromatów.

Galaretki występują w trzech uwielbianych przez konsumentów, kultowych smakach - cytrynowym, wiśniowym i pomarańczowym. Ponadto jednostkowe opakowania różnych smaków galaretek umożliwiają schowanie produktu do kobiecej torebki lub dziecięcej kieszeni i delektowanie się słodką przekąską w każdej wybranej chwili. Pojedyncze hermetyczne opakowanie każdej galaretki zabezpiecza je przed wysychaniem oraz niekorzystnym wpływem światła. Produkt dostępny jest w ofercie w wariantach torebek 200g, 1kg oraz obecny jest w sekcjach luzowych słodyczy.

  

Zobacz całe portfolio marki Jelly DOT