Prezenty

01.05.2022

Aby nadać wyjątkowym chwilom niepowtarzalny czar i smak, potrzebne są zarówno najwyższej jakości produkty, jak i wysmakowana oprawa. Wykwintne praliny zamknięte w gustownej bombonierce stanowią idealne uzupełnienie każdej okazji.

Podarunkowe czekoladki Vobro zaspokoją najbardziej wymagających wielbicieli słodkości. Kolekcja prezentowa to praliny w wysmakowanej oprawie, udekorowanej kokardami, szlachetnymi tłoczeniami i wysublimowanym wzornictwem. Mnogość wariantów smakowych i ozdobnych opakowań na zawsze rozwiąże problem z wyborem prezentu.

Oferta prezentów Vobro oparta jest na dwóch markach: Frutti di Mare czyli pralinkach w kształtach muszelek i koników morskich oraz Cherry Passion czyli wiśni z alkoholem otulonej czekoladą deserową.

  

Produkty prezentowe sygnowane marką Frutti di Mare to szeroka oferta opakowań w gramaturach: 92g, 185g oraz 370g. W przypadku niższych gramatur oprawa graficzna jest zróżnicowana pod względem kolorystycznym nawet w obrębie danego wariantu gramaturowego.

Prezent Cherry Passion otrzymał całkowicie nową szatę graficzną, która jest zróżnicowana zarówno pod względem kolorystycznym, jak i komunikatów umieszczonych na opakowaniu. Wersja złota komunikuje podziękowanie, wersja bordowa wyraża uczucie miłości.

  

Dodatkowe produkty w ofercie Vobro, które mogą funkcjonować jako mniej formalny prezent to seria opakowań z prawdziwą złotą rozetą na opakowaniu oraz piękne kartoniki wzbogacone złotymi sznureczkami. Portfolio tych prezentów zawiera bardzo szeroką gamę produktów.

    

Zobacz całe portfolio Prezentów Vobro