Prezenty

01.05.2022

Aby nadać wyjątkowym chwilom niepowtarzalny czar i smak, potrzebne są zarówno najwyższej jakości produkty, jak i wysmakowana oprawa. Wykwintne praliny zamknięte w gustownej bombonierce stanowią idealne uzupełnienie każdej okazji.

Podarunkowe czekoladki Vobro zaspokoją najbardziej wymagających wielbicieli słodkości. Kolekcja prezentowa to praliny w wysmakowanej oprawie, udekorowanej kokardami, szlachetnymi tłoczeniami i wysublimowanym wzornictwem. Mnogość wariantów smakowych i ozdobnych opakowań na zawsze rozwiąże problem z wyborem prezentu.

Oferta prezentów Vobro oparta jest na dwóch markach: Frutti di Mare czyli pralinkach w kształtach muszelek i koników morskich oraz Cherry Passion czyli wiśni z alkoholem otulonej czekoladą deserową.

  

Produkty prezentowe sygnowane marką Frutti di Mare to szeroka oferta opakowań w gramaturach: 92g, 185g oraz 370g. W przypadku niższych gramatur oprawa graficzna jest zróżnicowana pod względem kolorystycznym nawet w obrębie danego wariantu gramaturowego.

Prezent Cherry Passion otrzymał całkowicie nową szatę graficzną, która jest zróżnicowana zarówno pod względem kolorystycznym, jak i komunikatów umieszczonych na opakowaniu. Wersja złota komunikuje podziękowanie, wersja bordowa wyraża uczucie miłości.

  

Dodatkowe produkty w ofercie Vobro, które mogą funkcjonować jako mniej formalny prezent to seria opakowań z prawdziwą złotą rozetą na opakowaniu oraz piękne kartoniki wzbogacone złotymi sznureczkami. Portfolio tych prezentów zawiera bardzo szeroką gamę produktów.

    

Ekskluzywne czekoladki na prezent - idealne połączenie smaków

Słodycze to produkty o dużym zróżnicowaniu. W efekcie każdy pasjonat i każda pasjonatka słodkości może znaleźć na rynku rozwiązanie, z którym czuje się najlepiej. Warto zdawać sobie sprawę także z tego, że na rynku nie brakuje także wyrobów słabych jakościowo. Takie bombonierki na prezent mogą rozczarowywać zarówno smakiem, jak i wyglądem. Czasem dopiero po skosztowaniu okazuje się, że czekoladki, które prezentowały się apetycznie, w rzeczywistości wcale takie nie są.

Zależy nam na to, by w Vobro czekały na Państwa tylko wyrafinowane, wysmakowane rozwiązania. Takie wysokie standardy dotyczą wszystkich słodyczy, przedstawionych na tej stronie. Nasz pomysł jest prosty - chcemy, by ekskluzywne czekoladki na prezent wywołały uśmiech na twarzach osób, które zechcą Państwo obdarować, a później zachwyciły także ich kubki smakowe.

Dobre czekoladki na prezent - jakość to podstawa

Czego oczekuje się od takich wyrobów jak czekoladowe praliny na prezent? Zdecydowana większość osób przyzna, że najważniejszy jest tutaj smak. W Vobro zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Umiejętnie skomponowane nuty smakowe czekoladek sprawiają, że bardzo trudno jest się od nich oderwać. Są doskonałym dopełnieniem:

1. krótkich chwil relaksu w ciągu dnia

2. dłuższych spotkań z przyjaciółmi i rodziną

Każda bombonierka na prezent kryje w sobie doskonale zbalansowane smaki. Mogą to być np. nuty wiśni skąpanej w alkoholu i czekoladzie (czekoladowe praliny na prezent Cherry Passion) lub połączenie czekolady z delikatnym, urzekającym wypełnieniem (Frutti di Mare w różnych odsłonach smakowych). Serdecznie zapraszamy do odbycia podróży po tym świecie satysfakcjonujących doznań i do dzielenia się tymi doświadczeniami z bliskimi osobami.

Eleganckie bombonierki na prezent - wyrażą więcej niż słowa

Nasze pralinki to gotowe rozwiązania, które od razu mogą być wręczone jako podarek. Wszystko dlatego, że każda bombonierka na prezent wyróżnia się dopracowanym, stylowym i eleganckim opakowaniem. Całość wygląda nieskazitelnie, więc znika konieczność kupowania dodatkowych torebek czy papierów ozdobnych. Nasze dobre czekoladki na prezent są gotowe do wręczenia. Elegancki wygląd oznacza, że sprawdzą się jako podarek na każdą okazję, także w momentach, gdy chcą Państwo celebrować szczególnie ważną chwilę. Serdecznie zapraszamy do skosztowania tych wykwintnych wyrobów.

Zobacz całe portfolio Prezentów Vobro