REKRUTUJEMY - DOŁĄCZ DO VOBRO!

  • SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

    Poszukujemy Pracownika na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Brodnica, ul. Podgórna 78

    Opis stanowiska:

    • Kontrola jakości surowców, opakowań i wyrobów – na wszystkich etapach procesu produkcyjnego
    • Współuczestnictwo w rozwiązywaniu bieżących, wewnętrznych problemów jakościowych
    • Koordynacja działań korygujących w przypadkach niezgodności
    • Analiza powstałych defektów
    • Udział w tworzeniu dokumentów systemowych na poziomie operacyjnym
    Zobacz więcej
  • KIEROWNIK ZMIANOWY ds. PRODUKCJI

    KIEROWNIK ZMIANOWY ds. PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Brodnica, województwo kujawsko-pomorskie
    Nr Referencyjny HR/KZ/2/2020

    • Realizowanie zaplanowanych zadań produkcyjnych na zmianie
    • Odpowiedzialność za pracowników i urządzenia
    • Kontrola procesów produkcyjnych, efektywności wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materialnych
    • Nadzorowanie i sporządzanie dokumentacji procesu i realizowanych zamówień
    • Edytowanie i drukowanie etykiet
    • Udzielanie instruktażu nowym pracownikom oraz kontrolowanie przestrzegania zasad BHP
    • Zgłaszanie awarii maszyn
    • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
    • W razie potrzeby przestawianie toku produkcyjnego
    • Odpowiedzialność za optymalizację zużycia materiałów oraz raportowanie wskaźników produkcyjnych
    • Uzupełnianie dokumentów HACCP i ISO
    • Uczestniczenie w inwentaryzacjach okresowych
  • REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsca pracy: województwo warmińsko-mazurskie

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny, prosty i bardzo motywujący system wynagrodzeń zależny od wyników pracy
    • Dobrą podstawę wynagrodzenia i premie -> im więcej sprzedajemy, tym więcej zarobimy
    • Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy)
  • ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

    ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bardzo dobre warunki pracy, komfortową temperaturę i wysoki standard BHP
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym i nowoczesnym środowisku
    • Przyjazną atmosferę pracy