Jesteśmy producentem słodyczy z ponad 30-letnim doświadczeniem!

VOBRO rozpoczęło swoją działalność w 1986 roku. Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w miejscowości Brodnica, w województwie kujawsko-pomorskim. VOBRO od początku swojego istnienia posiada wyłącznie polski kapitał. W firmie pracuje ponad 400 osób, większość z nich to pracownicy z długoletnim stażem i ogromnym doświadczeniem, od wielu lat związani z produkcją słodyczy.

Produkujemy najwyższej jakości produkty czekoladowe i nie tylko!

Firma VOBRO słynie przede wszystkim z produkcji słodyczy czekoladowych – w tym czekoladowych pralin. Marka FRUTTI DI MARE (praliny w kształcie owoców morza) oraz marki CHERRY PASSION i LOVE&CHERRY (praliny wiśnie w czekoladzie) to produkty znane konsumentom pralin czekoladowych na rynkach całego świata. Dużą część produktów firmy stanowią cukierki czekoladowe oraz batony czekoladowe – w tym bardzo popularne marki TRUFLA i JAMAJKA. Od kilku lat firma inwestuje również w inne rodzaje słodyczy: galaretki – w tym nadziewane FRUTINI i CHOCOLATE JELLIES oraz produkty prozdrowotne – marka VITALIO. Nowością w ofercie firmy w roku 2019 są cukierki toffi – marka TOFFEES oraz twarde karmelki owocowe – marka SUMMER FRESH i mleczne – marka CREAMY CANDY.

Nasza oferta to szeroki wybór unikalnych produktów!

Marka VOBRO to na wielu rynkach lider w ofercie produktów okazjonalnych, tzn. kupowanych przez konsumentów w związku z okazjami kalendarzowymi (Dzień Kobiet, Dzień Matki, Boże Narodzenie itp.). Jest to efekt bardzo atrakcyjnej oferty firmy, związanej z umieszczaniem komunikacji okazji kalendarzowych na opakowaniach klasycznych bombonierek oraz posiadania szerokiego portfolio produktów typowo prezentowych, zawierających kokardy lub symulujących kwiat. 

Firma VOBRO posiada linie unikalnych produktów na rynku słodyczy, w szczególności warto wyróżnić:

- praliny w kształcie owoców morza – w aż 4 wariantach smakowych (marka FRUTTI DI MARE)
- praliny wiśnie w czekoladzie – w kształcie serca (marka LOVE&CHERRY)
- koncepty dwuwarstwowych pralin (marka PRALINES)
- szerokie portfolio cukierków czekoladowych z podwójnym nadzieniem (marki BROWNIE & CARAMELLI oraz szeroka oferta cukierków marcepanowych)
- koncepty galaretek z płynnym nadzieniem w różnorodnych wariantach smakowych (marka FRUTINI)
- koncept galaretek nadziewanych w czekoladowej otoczce (marka CHOCOLATE JELLIES)
  i wiele, wiele innych.

Pracujemy z najlepszymi grafikami odpowiedzialnymi za szatę graficzną naszych opakowań!

VOBRO pracę nad wyglądem opakowań markowych w portfolio powierza zawsze najlepszym grafikom w kraju. Piękna szata graficzna marek FRUTTI DI MARE, DELISSIMO, CHERRY PASSION oraz TRUFLA to efekt powyższej współpracy. Firma dokonuje ciągłych zmian w wyglądzie opakowań, by były one nowoczesne i zgodne z aktualnymi trendami konsumenckimi.

Oferujemy różne formy podania produktów – jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę z zakresie marek własnych!

Oferta firmy VOBRO to zarówno produkty konfekcyjne, jak i dedykowane do sekcji tzw. luzów. W obu sekcjach (konfekcja i luzy) oferta firmy dotyczy wszystkich dostępnych kategorii słodyczy w portfolio (praliny, cukierki i batony czekoladowe, cukierki nieczekoladowe, galaretki, produkty prozdrowotne) oraz wszystkich gramatur opakowań (kartoniki, torebki, kartony zbiorcze).

W ofercie znajdują się wszystkie popularne kształty pralin (kopczyki, kuferki, serca, kule) oraz formy zawijek cukierków (zawijane na tzw. dwuskręt i zamykane hermetycznie w zawijce). 

VOBRO oferuje całą paletę form podania produktów – od opakowań prezentowych począwszy, po wszelkiego rodzaju opakowania ekonomiczne (torby stabilopacki i torby tzw. poduszki).

Firma rozpoczęła także współpracę z kilkoma ważnymi klientami w zakresie produkcji marek własnych. 

Możliwości zakładu produkcyjnego VOBRO umożliwiają dalszy rozwój współpracy, zarówno w zakresie dystrybucji produktów markowych, jak i w zakresie tworzenia marek własnych.

Posiadamy certyfikaty ISO 22000, BRC i IFS