Love & Cherry - zmysłowe praliny w kształcie serca

01.06.2022

Love & Cherry to zmysłowe praliny zamknięte w kształcie serca, które kryją słodką obietnicę rozkoszy dla podniebienia. Fuzja owocowego smaku, zanurzonego w wykwintnym alkoholu to idealny podarunek, który wyrazi miłość i przywiązanie lepiej niż słowa. Szczególne okazje wymagają wyszukanej oprawy - miłosny kształt czekoladek sprawi przyjemność ukochanej osobie w wyjątkowym dniu. Wykwintne połączenie wiśni zatopionej w rozpływającym się alkoholowym nadzieniu z najlepszą deserową czekoladą zaspokoi najbardziej wymagające gusta.

    

Te wyszukane bombonierki są dostępne w kilku ekskluzywnych wariantach opakowań, które w naturalny sposób wpisują się w okazje związane z celebrowaniem miłości. Całkowicie zmieniona została szata graficzna opakowań. Nowa grafika czerpie z klasycznych rozwiązań, a jednocześnie przełamuje utarte schematy. Dotychczasową dominującą czerwień zastąpiono dystyngowaną bielą. Wprowadzono także ażurowy element serc powiązanych ze sobą na kształt obrączek. Znacznie zmniejszono także fotografię wiśni, która do tej pory była mocno eksponowana.

Oferta w ramach marki poszerzyła się o dwa nowe warianty - impulsowy, zawierający 3 pralinki (45g) oraz w postaci podłużnego słupka (76g). Portfolio marki zawiera również dwa formaty klasycznej bombonierki: 198g oraz 300g.

Czekoladki praliny wiśniowe w alkoholu

Czasem jeden gest znaczy więcej niż tysiąc słów. Zdarza się, że niewielki upominek, swoją formą doskonale przedstawia to, co ktoś chce powiedzieć bliskiej osobie. Do takich prezentów można zaliczyć praliny z wiśnią w alkoholu. Kształt serca kojarzy się jednoznacznie - z miłością, zaangażowaniem, przyjaźnią i innymi ciepłymi odczuciami. Proponujemy Państwu przepyszne słodycze - praliny o smaku wiśniowym z alkoholem. Eleganckie opakowanie zachęca do skosztowania tych wykwintnych słodkości. Z takim wariantem jak wiśnie w alkoholu można wyrazić wszystkie pozytywne emocje - na co dzień i w szczególnie ważne dni.

Praliny wiśniowe z alkoholem - bogaty wybór nietuzinkowych słodkości

Nasza oferta nie zamyka się jedynie na opcjach w kształcie serca. Czekoladki praliny wiśniowe w alkoholu dostępne są także w innych formach. Zależy nam na tym, by każda osoba, uwielbiająca słodycze, mogła znaleźć u nas idealne pralinki. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo prezentu, czy słodkości dla siebie, w Vobro można liczyć na wyjątkowe smaki, do których chętnie będzie się wracać.

Klasyczne bombonierki czy wyjątkowe czekoladki praliny wiśniowe z alkoholem?

W naszej ofercie znajdzie się coś dla osób ceniących tradycyjny kształt czekoladek. Wierzymy, że klasyka w wysokojakościowym wydaniu zawsze się obroni. Tradycyjne praliny z wiśnią w alkoholu musiały więc znaleźć się w naszej ofercie. Osobom preferującym nieco bardziej finezyjne rozwiązania proponujemy wiśnie z alkoholem w czekoladzie w wyrafinowanym kształtach. Piękna oprawa graficzna opakowania i elegancki wygląd czekoladek od początku naszej działalności były dla nas bardzo ważne. Ale oferowane przez nas wiśnie w alkoholu zachwycają przede wszystkim smakiem.

Odkryj wyjątkowe nuty smakowe - wiśnie z alkoholem w czekoladzie

Niektóre smaki zostają z nami na całe lata i budzą skojarzenia związane z konkretnymi chwilami. Obok takich słodyczy jak wiśnie w czekoladzie z alkoholem nie da się przejść obojętnie. Wszystko przez ich wyrazisty smak. Czekoladki praliny z wiśnią w alkoholu, to pyszności dobrze znane i niemal każdy przynajmniej raz w życiu kosztował takich słodyczy. Między poszczególnymi rozwiązaniami można dostrzec jednak pewne różnice. Dobrej jakości wiśnie w czekoladzie z alkoholem rozpływają się w ustach, zaskakują intensywnością smaków i trudno jest nie sięgnąć po kolejną czekoladkę.

Serdecznie zapraszamy do poznania naszych słodyczy i przekonania się na własnej skórze, jakie doświadczenia mogą wywołać doskonałe czekoladki praliny z wiśnią w alkoholu.

Zobacz całe portfolio marki Love & Cherry